Linnavalitsuse liikmed

 

  • Kaido Veski e-post: kaido@kunda.ee tel +372 5656 7467
  • Helen Ruberg e-post: helen@kunda.ee tel +372 325 5965 
  • Genrietta Jõgi e-post: genrietta.jogi@mail.ee tel +372 5667 9339
  • Eve Ojala-Bakradze e-post: eve@kunda.ee tel +372 512 0278
  • Tea Treufeldt e-post: treufeldttea@gmail.com tel +372 520 5763
  • Tõnis Lehari, e-post: majandus@kunda.ee, tel +372 5344 6070
  • Mihhail Danilov e-post: mihhail@danilov.ee tel +372 518 6896

Ametnikud ja teenistujad

 

Linnapea puhkusel 21.03.17-31.03.17. Linnapead asendab 21.03.17-31.03.17 rahandusosakonna juhataja.
 
Nimi Amet Telefon Vastuvõtt E- post Haridus/ eriala
Kaido Veski Linnapea

+372 325 5961

E 11:00-13:00

kaido@kunda.ee

Kõrgem/

kutseõpetaja

Krista Engelbrecht Linnasekretär +372 325 5964

E 10:00-12:00

krista@kunda.ee

kõrgem/

halduskorraldus

Helen Ruberg Rahandusosakonna juhataja +372 325 5965

 

T 9:00-11:00

 

helen@kunda.ee

kõrgem/

raamatupidamine

Eve Ojala-Bakradze Arendusnõunik +372 325 5963 T 9:00-12:00 eve@kunda.ee

kõrgem/

riigiteadused

Sirje Liiskmaa Heakorranõunik

+372 325 5967

+372 521 9319

E 9:00-11:00

sirje@kunda.ee

kõrgem/

agronoomia

ametikoht täitmata Ehitusnõunik +372 325 5968

 

 

   
Janar Vellak Maanõunik

+372 325 5990

+372 5560 1906

R 9:00-12:00 janar@kunda.ee

kõrgem/

geomaatika

Lili Lillepea Nõunik- teabekorraldaja +372 325 5969

E 9:00-16:00

lili@kunda.ee

kõrgem/

majandusõigus

Helgi Luik Lastekaitse spetsialist

+372 325 5997

+372 5347 7087

E, N 9:00-14:00

Lõuna 12:00-12:30

PUHKUSEL 27.03.17-02.04.17

helgi@kunda.ee

kõrgem/ sotsiaaltöö
Anne-Ly Nõmmiste  Sotsiaaltöö spetsialist

+372 325 5996

+372 5305 5408

E, N 9:00-14:00

Lõuna 12:00-12:30

annely.nommiste@kunda.ee

kõrgem/

sotsiaaltöö

Tiit Jõgi Järelevalveametnik

+372 325 5970

+372 509 8813

E 9:00-12:00

 

PUHKUSEL 03.04.17-09.04.17

tiit.jogi@kunda.ee

kõrgem/

politseiteenistus

Mare Roov Vanemraamatupidaja +372 325 5992

 

mare@kunda.ee  
Liina Naaber Vanemraamatupidaja +372 325 5966   liina@kunda.ee  
Tiina Tamberg Sekretär-registripidaja  +372 325 5993   tiina@kunda.ee

kesk-eri/

programmeerimine elektronarvutitele

Katrin Viilver Juhiabi +372 325 5960   katrin@kunda.ee  
Inna Leppikus

Kantseleisekretär

+372 325 5991   inna@kunda.ee  
Alexey Demin IT-spetsialist +372 325 5998   alexey@kunda.ee