Spordikeskus ootab nominente 2016. aasta parima sportlase valimiseks

 

Aasta 2016 on jäänud selja taha, nüüd on aeg teha kokkuvõteid ja selgitada välja parimad Kunda linna sportlased möödunud aastal. Linna parimate selgitamiseks saate teha oma ettepanekuid SIIN. Täidetud ankeet palume saata jakov@kunda.ee.
Parimate sportlaste autasustamine toimub 23. veebruaril Kunda linnapea Vabariigi Aastapäeva vastuvõtul Kunda Linna Klubis (Lasteaia 4, Kunda) algusega kell 18.00.

 

17. detsembril 2016 peeti Kunda Spordikeskuse ujula 8. sünnipäev.

 
Selle toreda sündmuse tähistamiseks kutsusime linna kodanikke, kohalikke ja lähiümbruskonna asutusi, ettevõtteid ja spordiklubisid osalema meie sünnipäevale pühendatud sportlikes tegevustes.
 
Päeva jooksul toimusid sooduskampaaniad, piletiloterii ja hulgaliselt erinevaid sportlike tegevusi:
·       Sellel päeval kehtisid soodusaja hinnad vastavalt hinnakirjale.
·       Erihinnad: jõusaali, linnasauna külastus 50% soodustusega.
·       10 korra kaardi ostjale magnetkaart tasuta.
·       Kõikide pileti soetanud spordikeskuse külastajate vahel loositi ujula tasuta pääsmeid.
·       Spordikeskuse lahtiolekuaja jooksul toimus traditsiooniline ujula rekordujumine. Rekordi püstitajaid premeeriti iga püstitatud rekordi eest Kunda Spordikeskuse ujula 10 korra kaardiga.
·       Kell 14.00 algasid võistkondlikud teatevõistlused, millest võtis osa kaks 4-liikmelist võistkonda. Võitjaks osutus saalihokiklubi White Wolf esindav võistkond (koosseis Roomet Dõba, Erik Gruša, Roman Dõba, Tiina Baidak).
 
Võistkondliku teatevõistluse alad:
1.    Vigurteatejooksud – aeroobika palliga, kotijooks jne (suures saalis)
2.    Aja peale rippumine ja „Rooma toolil" istumine (jõusaalis)
3.    25 meetri vigurujumine – „nuudli", rõnga, palli, aluse abil (ujulas)

 

 

Eesti Noorte Meistrivõistlused korvapallis

Vaata SIIT erinevate vanusegruppide mängude toimumiseaegu. 

 

Traditsioonilised Spordiüritused

Adolf Noormetsa mälestusvõistlus heitealadel

Võistluse pilte saab vaadata https://www.facebook.com/pg/KundaSpordikeskus/photos/

Igal sügisel peetakse Adolf Noormetsa mälestusvõistlust. Eri aastatel on võistlusprogramm olnud erinev, kui 2012. aastal võisteldi vaid kettaheites, siis eelmisel aastal peeti heitevõistluse mitmevõistlust. Võisteldakse erinevates vanuseklassides alates noortest kuni seenoiriteni välja.
 
Mitmevõistlus toimub: 9. september 2017. a Kunda linna staadionil algusega kell 12.00

 

Kunda linna jooks 2017

Kunda linna jooksu peetakse igal aastal traditsiooniliselt linnapäevade raames osana spordiprogrammist. Jooks on kogunud populaarsust üle Eesti ning võistlus on aasta-aastalt muutunud üha kõrgetasemelisemaks. Lisaks põhijooksule ümber linna, saavad oma võimeid proovile panna ka lapsed ning koolinoored.

 
27. Kunda linna jooks toimub laupäeval 27. mail 2017. a Kunda linnas Kunda linna päevade raames. Osa võtma on oodatud kõik suured ning väikesed jooksu- ja kepikõnnisõbrad.
Kunda linna jooksu korraldab Kunda Spordikeskus, Kunda linn koostöös kohalikke spordiklubide ja –initsiaatoritega. Peasponsor on AS Kunda Nordic Tsement.