UUDISED JA TEATED

« Tagasi

TULE MALEVASSE!

Sellel aastal toimub Kunda õpilasmaleva esimene vahetus 20. juunist kuni 29. juunini ja teine vahetus 3. juulist kuni 10. juulini. Mõlemad vahetused on planeeritud ööbimiseta.

Ühes malevavahetuses on 6 tööpäeva. Päevakavas on 4 tundi heakorratöid Kunda linnas, lõunasöök ja meelelahutuslik ühistegevus (koolitused, võistlused, mängud, ristimine jne). Osaletakse ka Kunda rannas Jaanipäeva (23. juuni) ja Merepäeva (8. juuli)  sündmuste ettevalmistamisel ja läbiviimisel ning malevate kokkutulekul.

Malevas osalemiseks palume lapsevanemal koos noorega täita AVALDUS (avalduse blankett saadaval noortemajas või         KÜG klassiruumis 203) ning tuua see hiljemalt 28.04.2017    noortemajja (Koidu tn 13) või õp. Kairi Pressi kätte.

Noortemaja on avatud E, T, N, R 13 − 20 ja K 15 − 20. Informatsiooni ja küsimustele vastused maleva kohta saab telefonil 32 21 556 või e-posti aadressil klubi[ät]kunda.ee

Kõik, vähemalt 13-aastased noored, kel on tõsine soov tööd teha, on oodatud taskuraha teenima ning üheskoos põnevalt suvevaheaega veetma!

Avalduse esitajatel on kohustus osaleda maleva infopäeval, kus toimuvad töövestlused. Infopäeva kohta jälgi teavet kooli infostendil ja Kunda linna internetilehel!

Korraldaja: Kunda linna klubi