UUDISED JA TEATED

« Tagasi

Tulge Kunda linna jooksule!

Laupäeval, 27. mail Kunda linna päeval toimub ka 27. Kunda linna jooks, kuhu on oodatud kõik suured ja väikesed nii jooksu- kui ka käimise- ja kepikõnniharrastajad.
 
Võistluste start ja finiš on Kunda linna staadionil. Laste- ja noortejooksud (100 m, 200 m, 400 m, 500 m, 600 m ja 800 m) toimuvad staadionil. Põhijooksu ja kepikõnni/käimise 8,8 km rada kulgeb asfaltkattega ja metsateedel ning on tähistatud.'
 
Registreerimine lastejooksudele algab kell 10.15 ja põhidistantsile (jooks/kepikõnd/käimine) alates kella 10.45-st staadioni stardipaigas sekretariaadis. Põhidistantsi finiš suletakse kell 14.15.
 
Laste- ja noortejooksudel osalemine on tasuta. Põhijooksu ja kepikõnni/käimise osavõtutasu on täiskasvanutele 5 eurot ja õpilasele/pensionärile 3 eurot. Osavõtutasu sisaldab: rinnanumbrit, ajavõttu, tulemuse kajastamist lõpp-protokollis, joogivett joogipunktides ja finišis, meenet, vajadusel esmaabi ning võistluspäeval spordikeskuses riiete vahetamise ning tualeti, ujula ja saunade kasutamise võimalust.
 
Kunda linna jooksu korraldab spordikeskus koostöös kohalike spordiklubide ja -aktivistidega. Peasponsor on AS Kunda Nordic Tsement.
 
Lisainfo: juhend, tel 325 5994 ja e-post: spordikeskus[ät}kunda.ee