UUDISED JA TEATED

« Tagasi

Noortekogu kutsub üles eakaid abistama

Lääne-Virumaa Noortekogu on võtnud eesmärgiks aidata maakonna eakaid kodu- ja aiatöödes ning kutsub üles kõiki noori samuti oma abikäsi ulatama. Erinevate kodu- ja aiatööde kaudu soovitakse näidata sümboolset toetust Lääne-Viru maakonna eakatele.
 
Projekti „Koos saame hakkama!" koordinaatori Eleriin Miilmani sõnul on eakatel abikäsi vaja rohimisel, puitmaterjali vedamisel, puude lõhkumisel, akende pesemisel, koristamisel, muru niitmisel ja trimmerdamisel.
 
„Tegemist on siira ja ülla ettevõtmisega, mis viib kokku abivalmid noored ja abivajajad eakad. Sära saavad silmadesse ja lusti südamesse nii avitajad kui ka soliidses vanuses inimesed," kõneles Miilman innustunult, lisades, et mullu abistasid kuusteist maakonna noorukit seitset leibkonda.
 
Miilman kutsub kõiki Lääne-Virumaa noori, kes soovivad ja peavad oluliseks ligimehe aitamist, endast teada andma, kirjutades Lääne-Virumaa Noortekogu Facebooki või helistades telefoninumbril 55 544 325. Samuti on oodatud kõik teated abivajajatest.
 
„Ühendust võib võtta terve aasta vältel, sest aiatöid jätkub igasse aastaaega," teavitas Miilman. „Põhirõhk on muidugi suvel, kui kõige rohkem tegevust peenardel jagub, aga ka sügisesel õunakorjamisel soovivad noored meeleldi abiks olla," kommenteeris ta. „Me anname oma parima, et kõigi abivajajateni jõuda," lisas neiu.
 
Lääne-Virumaa noortekogu on 2006. aastal Rakveres loodud vabatahtlik organisatsioon, mis esindab Lääne-Virumaa noorte huve nii maakonna piires kui ka väljaspool maakonda. Projekti „Koos saame hakkama" veavad noored teist aastat.