UUDISED JA TEATED

« Tagasi

Lääne-Viru maavalitsus ootab kandidaate aasta tervisedendaja tunnustamiseks

Aasta tervisedendaja tiitli andmisega tunnustatakse inimesi, kes on oma tööalase või ühiskondliku tegevusega olnud eeskujuks, silmapaistvalt panustanud maakonnas inimeste tervise parendamisse ja väärtustamisse ning edendanud valdkonda paikkonna tasandil.

Esitada võib kõiki tublisid inimesi, kes panustavad rahvastiku tervise edendamisse oma igapäevase töö käigus, projektipõhiselt või vabatahtlikult.

Kandidaatide esitamisel palutakse märkida tunnustust vääriva inimese nimi ja kontaktandmed ning lühikirjeldus tunnustamist väärivatest tegevustest. Ettepanekuid oodatakse 1. novembriks Lääne-Viru maavalitsuse nimele märgusõnaga „Aasta tervisedendaja" aadressile Kreutzwaldi 5, Rakvere 44314 või e-postile: Kaidy.Aljama[ät]laane-viru.maavalitsus.ee.  Otsuse laureaadi kohta teeb Lääne-Viru Tervisenõukogu.

Nominendid ja laureaadid kuulutatakse välja 23. novembril toimuval kodanikuühenduste konverentsil AQVA konverentsisaalis.

Seni on Lääne-Viru maakonnast tunnustust pälvinud Lääne-Viru maavalitsuse tervisedenduse spetsialist Olga Boitsov (2012), Päästeameti Ida päästekeskuse juhtivspetsialist Milvi Kompus (2013), Rakvere Triinu lasteaia õpetaja Viivika Roostar (2014), Haljala Gümnaasiumi sotsiaalpedagoog Tiina Pihlak (2015), Uhtna Kooli sotsiaalpedagoog Margit Lichtfeldt (2016) ning Politsei- ja Piirivaveameti Ida prefektuuri teabebüroo vanemkorrakaitseametnik Annela Floren (2016).