UUDISED JA TEATED

« Tagasi

Oodatakse kandidaate tunnuskirjadele "Sädeinimene" ja "Sädeorganisatsioon"

Taaskord jõudis kätte aeg oma maakonna sädemete meeles pidamiseks ja tunnustamiseks. Lääne-Viru Arenduskeskus ootab kandidaate tunnuskirjadele „Sädeinimene" ja „Sädeorganisatsioon". 

Tunnuskirjadele saab esitada Lääne-Virumaa kodanikke, MTÜ-sid, kohalikke omavalitsusi või asutusi, kes on oma silmapaistva tegevusega kaasa aidanud kohaliku elu arengule, loonud või algatanud uusi tegevusi, kaasa aidanud koostööle ja toetanud maakonna arengut. Kandidaate võivad esitada kõik meie maakonna kodanikud ja organisatsioonid. Tunnuskirja andmise otsustab komisjon lähtuvalt esitatud ettepanekutest.

Kirjalik ettepanek koos põhjendusega esitada Lääne-Viru Arenduskeskusele hiljemalt 27. oktoobril 2017, aadressil F.R. Kreutzwaldi 5, 44314 Rakvere või e-posti aadressil: mty[ät]arenduskeskus.ee

Tunnuskirja saajad kuulutatakse välja 23. novembril Lääne-Virumaa kodanikuühenduste konverentsil ja arenduskeskuse kodulehel.

Lisatud on tunnuskirjade statuut ja ettepaneku vorm.

MTÜ konsultandina on abiks kandidaatide esitajatele SA Lääne-Viru Arenduskeskus mittetulundusühingute konsultant Katrin Põllu tel 5850 1250, e-post: mty[ät]arenduskeskus.ee