Juhtimisstruktuur ning kontaktid

 

Kunda linna juhtimisstruktuur

 

Juhtide otsekontaktid

 

Kaido Veski, linnapea, +372 5656 7467; kaido@kunda.ee
Viktor Engelbrecht, +372 5665 3459; brecht@hot.ee;
Jelena Fjodorova, +372 5360 7109; zdenka911@mail.ru;
Arvo Kullamaa, majanduskomisjoni ja eelarvekomisjoni esimees, +372 514 4969; arvo@kundaauto.ee;
Ahto Tull, haridus- ja kultuurikomisjoni esimees, +372 501 7753; ahto.tull@gmail.com;
Uno Trumm, sotsiaalkomisjoni esimees, +372 5341 4433 ; uno.trumm@mail.ee;
Janek Puusepp, linnavolikogu esimees,  +372 5690 8136; janek.puusepp@gmail.com;
Arvo Vainlo, revisjonikomisjoni esimees, +372 503 3180; arvo.vainlo@knc.ee;
Kristi Moldau, Kunda Muusikakooli direktor,+372 322 1270;  muusikakool@kunda.ee
Kristi Onkel, Kunda Linna Klubi juhataja, +372 322 1556, kristi@kunda.ee
Kaja Veski, Kunda Hooldekodu juhataja,+372 5818 9632; tervisekeskus@kunda.ee 
Tiiu Millistfer, Kunda Ühisgümnaasiumi direktor,+372 322 1248;  tiiu.millistfer@kundakool.ee
Tatjana Vallaste, Kunda Linna Lasteaed "Kelluke" direktor, +372 522 2828; tatjanavallaste@gmail.com
Leili Eiskop, Kunda Linnaraamatukogu juhataja, +372 322 1824, raamatukogu@kunda.ee
Jakov Peterson, Kunda Spordikeskuse juhataja, +372 325 5994, jakov@kunda.ee
Tõnis Lehari, Kunda linna Majanduskeskuse juhataja, +372 5344 6070, majandus@kunda.ee
Kristi Onkel, Kunda Muuseum, +372 5354 4534, turinfo@kunda.ee