Juhtimisstruktuur ning kontaktid

 

Juhtide otsekontaktid


Riho Kutsar, vallavolikogu esimees, tel 504 0088, e-post: riho.kutsar[ät]mail.ee
Koit Oras, vallavolikogu aseesimees, tel 514 4580, e-post: konnatiigi[ät]gmail.com

Einar Vallbaum, vallavanem, tel 503 0360, e-post: einar.vallbaum[ät]viru-nigula.ee

 

Volikogu alaliste komisjonide esimehed


Gaido Kentem, revisjonikomisjoni esimees, tel 562 16452, e-post: gaido.kentem[ät]gkehitus.ee
Meelis Parijõgi, arengukomisjoni esimees, tel 501 3397, e-post: info[ät]lammasmae.ee
Allar Aron, eelarvekomisjoni esimees, tel 502 3253, e-post: allar.aron[ät]mail.ee
Raivo Heinmets, majanduskomisjoni esimees, tel 528 9369, e-post: raivo.heinmets[ät]mail.ee
Kaido Veski, hariduskomisjoni esimees, tel 5656 7467, e-post: kaido[ät]veski.eu
Eha Polluks, sotsiaalkomisjoni esimees, tel 521 3208, e-post: eha.polluks[ät]gmail.com
Jelena Fjodorova, kultuuri- ja spordikomisjoni esimees, tel 5360 7109, e-post: jelenafjodorova78[ät]gmail.com

 

Hallatavate asutuste juhid


Kristi Moldau, Kunda Muusikakooli direktor,+372 322 1270;  muusikakool[ät]kunda.ee
Kristi Onkel, Kunda Linna Klubi juhataja, +372 322 1556, klubi[ät]kunda.ee
Kristi Onkel, Kunda Muuseum, +372 5354 4534, turinfo[ät]kunda.ee
Kristi Onkel, Kunda Noortekeskuse juhataja, +372 322 1666 noortemaja[ät]kunda.ee
Kaja Veski, Kunda Hooldekodu juhataja,+372 5818 9632; hooldekodu[ät]kunda.ee 
Tiiu Millistfer, Kunda Ühisgümnaasiumi direktor,+372 322 1248;  tiiu.millistfer[ät]kundakool.ee
Tatjana Vallaste, Kunda Linna Lasteaed "Kelluke" direktor, +372 522 2828; tatjanavallaste[ät]gmail.com
Leili Eiskop, Kunda Linnaraamatukogu juhataja, +372 322 1824, raamatukogu[ät]kunda.ee
Kunda Spordikeskus+372 325 5994, spordikeskus[ät]kunda.ee
Tõnis Lehari, Kunda linna Majanduskeskuse juhataja, +372 5344 6070, majandus[ät]kunda.ee