Spordikeskuse tunniplaan

Kunda Spordikeskuse tunniplaan 2016/2017 hooaeg

Ruumide kasutamisel koolitundide ajal arvestatakse õppetöö (kehalise kasvatuse tunnid) läbiviimise vajadusega. Saalide ja ujula aegade broneerimiseks võtke ühendust tel +372 325994; e-mail: spordikeskuse@kunda.ee.  

 

ESMASPÄEV

Võimla

15.00-17.30 – noorte korvpall (RSK sPORTKUNDA)

17.30-19.30 – AS Estonian Cell

19.30-21.30 – korvpall (AS Kunda Nordic Tsement)

Väike saal

Matisaal

17.30-19.00 – Taekwondo väikesed (treener Marko Levtšenko)

19.00-20.30 – Taekwondo suured (treener Marko Levtšenko)

Ujula

14.00-15.00 – laste ujumistreening, algajad (treener Marina Karamkova)

15.00-16.00 – laste ujumistreening, algajad (treener Marina Karamkova)

16.00-17.00 – laste ujumistreening, edasijõudnud (treener Marina Karamkova)

19.00-19.50 – vesiaeroobika (treener Kerstin Hulkko)

Jõusaal

 

TEISIPÄEV

Võimla

16.30-17.30 – kergejõustik (treener Meelis Kari)

17.30-19.00 – korvpall (Quant Eesti OÜ)

19.00-21.00 – saalihoki täiskasvanud (AS Kunda Nordic Tsement)

Väike saal

17.30-18.30 – kergejõustik (treener Meelis Kari)

Matisaal

19.00-20.00 – aeroobika (treener Svetlana Šutova)

Ujula

Jõusaal

15.00-17.00 – jõutreening (RSK sPORTKUNDA)

 

KOLMAPÄEV

Võimla

15.00-17.30 – noorte korvpall (RSK sPORTKUNDA)

17.30-18.30 – võrkpall (AS Kunda Nordic Tsement)

18.30-19.30 – AS Estonian Cell

19.30-20.30 – noorte jalgpall (treener Jüris Sahkur)

Väike saal

19.30-20.30 – Zumba (treener Mirje Vilt)

Matisaal

17.30-19.00 – Taekwondo väikesed (treener Marko Levtšenko)

19.00-20.30 – Taekwondo suured (treener Marko Levtšenko)

Ujula

10.00-11.00 – ujumine (Kunda lasteaed „Kelluke")

11.30-12.00 – tasakaalukas vesivõimlemine (treener Marina Karamkova)

14.00-15.00 – laste ujumistreening, algajad (treener Marina Karamkova)

15.00-16.00 – laste ujumistreening, algajad (treener Marina Karamkova)

16.00-17.00 – laste ujumistreening, edasijõudnud (treener Marina Karamkova)

19.00-19.50 – vesiaeroobika (treener Kerstin Hulkko)

Jõusaal

 

NELJAPÄEV

Võimla

16.30-17.30 – kergejõustik (treener Meelis Kari)

17.30-19.00 – saalihoki noored (SK White Wolf)

19.00-21.00 – korvpall (Quant Eesti OÜ)

Väike saal

17.30-18.30 – kergejõustik (treener Meelis Kari)

Matisaal

19.00-20.00 – aeroobika (treener Svetlana Šutova)

Ujula

Jõusaal

 

REEDE

Võimla

13.30-16.30 – noorte korvpall (RSK sPORTKUNDA)

19.30-20.30 – noorte jalgpall (treener Jüris Sahkur)

Väike saal

Matisaal

19.00-20.30 – Taekwondo suured (treener Marko Levtšenko)

Ujula

11.30-12.30 – ujumine (Haljala kool)

Jõusaal

 

LAUPÄEV

Võimla

Väike Saal

Matisaal

Ujumine

Jõusaal

 

PÜHAPÄEV

Võimla

Väike Saal

Matisaal

Ujumine

Jõusaal