UUDISED JA TEATED

« Tagasi

Timbu-Limbu kutsub kõiki lapsi tantsima

Saatke Rakvere Teatrile video oma lumetantsust ja võitke teatrikülastus!
 
Kas oled kunagi tundnud seda maagilist hetke, et ärkad hommikul üles ja terve maailm oleks justkui unne suikunud ja midagi on väga valesti? Just nii juhtub Rakvere Teatri talvelavastuses „Timbu-Limbu". Sealsed mänguasjad ärkavad ellu ning avastavad, et talv on kuhugi ära kadunud. Lund ei tule ja lapsed üle maailma on kurvad, et ei saa minna kelgutama ega teha isegi kõige väiksemat lumememme. 
 
Mänguasjad asuvad teele lumeveskisse, et talv üles äratada ja lumi tagasi tuua. Teel kohtavad nad mitmeid takistusi, kuni jõuavad lõpuks veskini. Mänguasjad proovivad talve üles äratada ja kui juba tundub, et midagi enam ei aita, hakkavad nad tantsima. Nende tants on reibas nagu hommik ise. Kuid kas õnnestub neil talv üles äratada?
 
Et selles kindel olla, läheb vaja teie abi! Koos tantsides õnnestub kindlasti päeva nii hästi alustada, et ka talv ärkab üles. Vaata mänguasjade tantsu ja siis tantsi ise nagu nemad. Kui soovid, võid lisada tantsule oma samme ja tantsida ka natuke teistmoodi.
 
Nii tantsivad Timbu-Limbu mänguasjad: https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=8OSPEhYRVvk
ja siin on väike õppevideo: https://www.youtube.com/watch?v=GZr34in3SSU
 
Seejärel saatke Rakvere Teatrile oma tantsust video. Kõigepealt laadige video 1. detsembriks üles YouTube`i või Vimeo keskkonda ja siis saatke video link e-posti aadressile: timbulimbu[ät]rakvereteater.ee.
 
Kõik videod pannakse üles teatri kodulehele ning paremaid jagatakse Facebookis. Timbu-Limbu loosib kõigi osalejate vahel välja teatripiletid Rakvere Teatri lastelavastusele „Päästame ema", mis esietendub jaanuaris 2018.